About Us

hakkimizda

Bend Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında kurucusu olan Erdal DALĞA tarafından kurulmuş olup; Türkiye’de inşaat sektörünün teknoloji ve yeniliklerin ön planda tutulduğu bu dönemde gerekli AR-GE çalışmalarının yapılması çerçevesinde güvenli, yüksek, kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak, inşa etmek, tamamlamak ve bu pazarda pay sahibi olmaktır.

İstanbul Ümraniye kuruluşlu şirketimiz daha sonra, Elazığ’a nakil edilmiş olup; orada inşaat ve yatırım faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket merkezimize bağlı şubesi ise Erbil Kuzey Irak’da Bend Yapı Company olarak faaliyet göstermektedir.

Ana faaliyet konusu olarak, inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet vermekle beraber; verilen hizmetin ilkelerimiz doğrultusunda çok güvenli, kalitede ödün vermeyen ve standartlarımızın çok daha üzerinde olması, değer verdiğimiz prensipler arasında yer almaktadır.

Projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Bend Yapı İnş.Taah.San. ve Tic.Ltd.Şti. özellikle su yapıları, yüksek katlı konut ve alışveriş merkezleri, rehabilitasyon merkezi ve okul İnşaatları konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

nursoy inşaat
dağlu group
doğtaş madencilik
gama inşaat
maksomer inşaat
çalık enerji
foldplus
akdag
bingol
kayseri_meb