Gizlilik Sözleşmesi

BEND YAPI kayıtlı tüm kullanıcılarının (üye veya üyelerinin) gizlilik haklarını korumakla yükümlüdür. İşbu ‘Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları’ BEND YAPI web sitesinden ve kampanyalarından yararlanırken kişisel bilgilerinizin nasıl işleme alınıp muhafaza edildiğini açıklanmaktadır. Kullanıcılar hizmeti kullanarak işbu gizlilik sözleşmesini okumuş ve belirtilen kişisel bilgilerin paylaşımı ve kullanımı koşullarını kabul etmiş olurlar. Kullanıcılar, BEND YAPI’ nın gizlilik sözleşmesindeki maddeleri değiştirme hakkına sahip olduğunu gayrı kabili rücu kabul eder.

BEND YAPI kullanıcıların kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. BEND YAPI, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir BEND YAPI web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Bu gizlilik sözleşmesi kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. Bu sözleşme yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

BEND YAPI web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik sözleşmesinin ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

BEND YAPI sizin izninizle bilgilerinizi, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek; elektronik posta, SMS ve faks yoluyla kampanyalardan haberdar etmek; ziyaretçi profillerini belirlemek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek kampanya ve hizmetler önermek, istek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek amaçlarıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

BEND YAPI, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

İletişim formunu tarafımıza gönderdiğiniz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. BEND YAPI, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere "gizlilik" maddesi koymaktadır.

Web sitesinde diğer BEND YAPI’ ya ait ve/veya ait olmayan farklı web sitelerinin linkleri bulunabilir. Kullanıcı, diğer web sitelerinin linkinin olmasının, banner ya da farklı reklamların bulunmasının BEND YAPI’ nın üçüncü kişiyi onayladığı ya da üçüncü kişiyle ortak sunduğu bir hizmet olduğu anlamına gelmediğini gayrı kabili rücu kabul eder. Kullanıcı, diğer web sitelerinin gizlilik ilkeleriyle BEND YAPI’ nın hiçbir alakası olmadığını gayrı kabili rücu kabul eder.

BEND YAPI web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

nursoy inşaat
dağlu group
doğtaş madencilik
gama inşaat
maksomer inşaat
çalık enerji
foldplus
akdag
bingol
kayseri_meb