Hakkımızda

hakkimizda

Bend Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında kurucusu olan Erdal DALĞA ve Ayşegül DALĞA önderliğinde kurulmuş olup; Türkiye’de inşaat sektörünün teknoloji ve yeniliklerin yardımı ile daha uzun adımlar atmaya başladığı yılların daha en başlarında başarılı sürecine giriş yapmıştır. Merkez ofisi Elazığ’da bulunan şirketimizin merkeze bağlı şubesi ise Erbil Kuzey Irak’da Bend Yapı Company olarak faaliyet göstermektedir.

Ana faaliyet konusu olarak, inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet vermekle beraber; verilen hizmetin ilkelerimiz doğrultusunda çok güvenli, kalitede ödün vermeyen ve standartlarımızın çok daha üzerinde olması, değer verdiğimiz prensipler arasında yer almaktadır.

Projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Bend Yapı İnş.Taah. San. ve Tic.Ltd.Şti., özellikle su yapıları, yüksek katlı konut ve alışveriş merkezleri, rehabilitasyon merkezi ve okul İnşaatları konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

nursoy inşaat
dağlu group
brilliant group
serkeft company
doğtaş madencilik
gama inşaat
maksomer inşaat
çalık enerji
foldplus